Her kan du se hvilke foreninger der sidder i GIC´s brugerråd

Jens Nørgaard
Greve Fodbold
Tlf. 23684546 kasserer@grevefodbold.dk

Helle Holm
Greve Strands badminton
Tlf. 20121255 helle@grevebadminton.dk

Carsten Møller
Greve Tennis
Tlf. 40382901 carstenmoller@youmail.dk

Merete Woll
Greve Bridgeklub
Tlf. 20714700 merete.woll@gmail.com

Sanne Søgaard Nielsen
Greve Gymnastik og Trampolin
sanne.soegaard@gmail.com

Jette Nielsen
Op på dupperne
Tlf. 28922956 jettemor@gmail.com

Katarina Olah
Greve Håndbold
Tlf.  katarina.olah@hvs.dk

Jørgen Nielsen
Formand for brugerrådet
Fitness
Tlf. 43906342 gomedokai@gmail.com

Thomas Elsgaard
Greve Trim
Tlf.  30737273thomas@grevetrim.dk 

Preben Larsen
Greve Bordtennis
Tlf. 29631667 preben@greve-btk.dk

Thomas Andersson
Greve Atletik
Tlf. 40611845 tandersson@boligkontoret.dk

Trine Bilberg
Næstformand for brugerrådet
Idrætsfritidsklubben
Tlf. 43697991 idraetsfritidsklubben@sport.dk

Tenna Stripp Severinsen
Greve Dance Center
Tlf. 51907664 tennaseverinsen@gmail.com

Annette Dida Nielsen
Greve Linedance
Tlf.  20249875 gic.grevelinedance@gmail.com

Søren Peter Møllnitz
Centerleder. Greve Idræts- og Fritidscenter
Sekretær
Tlf. 21478277 spm@greve.dk

Pernille Hald Olsen
Personale repræsentant
Tlf. 61630558 pho@greve.dk